• Klasy I-III w hołdzie poległym

• W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych uczniowie klasy 1, 2, 3 zapalili znicze na mogiłach oraz minutą ciszy oddali hołd nieznanym żołnierzom poległym w 1939 roku.

• Przyroda oczami Kuby Osowskiego - wizyta w Regionalnym Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu

• Uczniowie klasy 8 odwiedzili Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu.

W programie znalazło się obejrzenie wystaw i eksponatów oraz rozmowy z przewodnikiem.

Naczelnym punktem było obejrzenie wystawy PRZYRODA OCZAMI KUBY OSOWSKIEGO - kolegi z klasy, który opowiedział również o swojej przygodzie z fotografią, przyrodą i ornitologią.

Trzymamy kciuki za Kubę i życzymy mu wielu sukcesów na jego drodze fotograficzno-przyrodniczej.

• Śniadanie daje moc

• „Śniadanie daje moc” – takie motto towarzyszyło szkolnej akcji prozdrowotnej zorganizowanej w dniu 27.10.2022 r. przez wychowawców i uczniów kl. I – III.

W ramach zajęć dzieci przygotowały kolorowe i smaczne kanapki ze zdrowych produktów.

Po wykonaniu zadania nastąpiła degustacja. W czasie przerwy kanapkami częstowali się również nauczyciele oraz uczniowie klas. IV – VIII.

• Powiatowe Zawody Sportowe w Biegach Przełajowych

• Dnia 20.10.2022r. na obiektach MOSiR na Zwierzyńcu odbyły się powiatowe zawody sportowe w biegach przełajowych. Naszą szkołę, pod opieką Pana Tomasza Gospodarczyka, reprezentowali: Julia B., Magdalena Cz., Oskar M. - uczniowie kl.IV, Szymon Cz., Nikodem S. - uczniowie kl.VI i Michał P. z klasy VIII.

Bardzo dobrze dystans 500m przebiegli uczniowie kl.IV zajmując 5 miejsce: Madzia Cz. i Oskar M., Julka B.  przybiegła na metę jako szósta. Pozostali reprezentanci zajęli dalsze miejsca.

Był to mile spędzony czas na świeżym powietrzu.

• Pasowanie Pierwszoklasistów na Uczniów naszej Szkoły.

• W dniu dzisiejszym do grona naszej szkolnej braci dołączyli uczniowie klasy I pod wychowawstwem Pani Anny Tymuły.

Drodzy Pierwszoklasiści, życzymy Wam wielu sukcesów, spokojnej głowy, licznych przyjaciół oraz pogody ducha!