• Pomoc dla Igi Kaczmarczyk

• Od dziś w naszej szkole można wspomóc zbiórkę na rzecz Igi Kaczmarczyk z Opatowa, która cierpi na SMA.

Puszka pod opieką klasy 7 pojawi się każdego dnia we wszystkich zespołach klasowych.

Zachęcamy do włączenia się do tej szlachetnej akcji.

Link do zbiórki:

• KODUJ Z GIGANTAMI W TARNOBRZEGU

• Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Tarnobrzeg oraz Patronat Medialny Tygodnika Nadwiślańskiego

zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ruszyły 17 stycznia. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 5 do 27 lutego 2022 roku. W Tarnobrzegu 5 lutego.

W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.