lp. |
imię i nazwisko |
klasa |
etap konkursu |
nazwa konkursu / zajęte miejsce |
nauczyciel przygotowujący |
1. |
Kornelia Żarów |
V |
wojewódzki |
udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
2 |
Patrycja Matejko |
V |
wojewódzki |
udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
3 |
Piotr Kozieja |
V |
wojewódzki |
udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
4 |
Jakub Węgiel |
V |
wojewódzki |
udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
5. |
Kornelia Żarów |
V |
powiatowy |
III miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
6. |
Patrycja Matejko |
V |
powiatowy |
IIII miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
7. |
Piotr Kozieja |
V |
powiatowy |
III miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
8. |
Jakub Węgiel |
V |
powiatowy |
III miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Elżbieta Biernat |
9. |
Kornelia Żarów |
V |
powiatowy |
II miejsce w Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "Bezpiecznie na drodze" |
Elżbieta Biernat |
10. |
Patrycja Matejko |
V |
powiatowy |
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "Bezpiecznie na drodze" |
Elżbieta Biernat |
11. |
Kornelia Żarów |
V |
powiatowy |
II miejsce w Powiatowym Konkursie o Bezpieczeństwie |
Elżbieta Biernat |
12. |
Bartosz Kutyła |
IV |
powiatowy |
II miejsce w Regionalnym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel przyrody" |
Elżbieta Biernat |
13. |
Gabiela Kruk |
V |
regionalny |
finalistka Regionalnego Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce interpretacje" |
Krystyna Mantchoff |
14. |
Jan Pilip |
III |
regionalny |
I miejsce w Regionalnym Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel przyrody" |
Beata Zelik |
15. |
Bartosz Kutyła |
IV |
regionalny |
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym "Powiat, w którym mieszkam" |
Anna Ordyk Elżbieta Biernat |
16. |
Wioleta Kozieja |
III |
regionalny |
I miejsce w Powiatowym Konkursie "Bezpiecznie na drodze" |
Beata Zelik |
17. |
Wojciech Kozieja |
III |
regionalny |
III I miejsce w Powiatowym Konkursie "Bezpiecznie na drodze" |
Beata Zelik |
18. |
Mateusz Pałacha |
IV |
miejski |
II miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" |
Elżbieta Biernat |
19. |
Dawid Węgiel |
IV |
miejski |
III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" |
Elżbieta Biernat |
20. |
Aleksandra Kurda |
II |
miejski |
I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Mój pies - moje obowiązki" |
Anna Tymuła |
21. |
Klaudia Jasionek |
VI |
miejski |
I miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Tarnobrzeg moje miasto - złota polska jesień" |
Elżbieta Biernat |
22. |
Alicja Wryk |
II |
miejski |
I miejsce w miejskim konkursie plastyczno – literackim „Moja Rodzina” |
Anna Tymuła |
23. |
Zofia Mierzwa |
III |
miejski |
I miejsce w Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. |
Beata Zelik |
24. |
Wioleta Kozieja |
III |
miejski |
I miejsce w Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. |
Beata Zelik |
25. |
Karol Lis |
III |
miejski |
I miejsce w Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. |
Beata Zelik |
26. |
Kamil Jasionek |
III |
miejski |
I miejsce w Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. |
Beata Zelik |
27. |
Jakub Szkutnik |
II |
miejski |
I miejsce w Biegu im. Stanisława Piętaka, w kategorii chłopców z klas II |
Anna Tymuła |
28. |
Wioleta Kozieja |
III |
miejski |
I miejsce w Biegu im. Stanisława Piętaka, w kategorii dziewcząt z klas III |
Beata Zelik |
29. |
Julia Gronek |
III |
miejski |
II miejsce w Biegu im. Stanisława Piętaka, w kategorii dziewcząt z klas III |
Beata Zelik |
30. |
Aleksandra Kurda |
II |
miejski |
III miejsce w Biegu im. Stanisława Piętaka, w kategorii dziewczątz klas II |
Anna Tymuła |
31. |
Kamil Duda |
IV |
miejski |
III miejsce w Biegu im. Stanisława Piętaka , w kategorii chłopców z klas IV |
Tomasz Gospodarczyk |
32. |
Klaudia Motyka |
V |
miejski |
I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Wiersz o mojej rodzinnej miejscowości" |
Krystyna Mantchoff |
33. |
Klaudia Motyka |
V |
miejski |
I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim "Baśnie, legendy i mity słowem i farbami malowane |
Krystyna Mantchoff |
34. |
Emilia Skura |
I |
miejski |
I miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno – Informatycznego „Cztery pory roku na monitorze mojego komputera – malowanie na ekranie ŚWIAT W ZIMOWEJ SZACIE” |
Małgorzata Sokołowska |
35. |
Filip Komada |
I |
miejski |
wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczno – Informatycznego „Cztery pory roku na monitorze mojego komputera – malowanie na ekranie ŚWIAT W ZIMOWEJ SZACIE” |
Małgorzata Sokołowska |
36. |
Patryk Komada |
VI |
miejski |
II miejsce w miejskim konkursie plastyczno – literackim „Moja Rodzina” |
Krystyna Mantchoff |
37. |
Oliwia Setlak |
VI |
miejski |
II miejsce w miejskim konkursie ortograficznym „To jest moja mała ojczyzna” |
Krystyna Mantchoff |
38. |
Kornelia Rzeszowiak |
III |
miejski |
I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Na wiosennej łące’’ |
Beata Zelik |
39. |
Wioleta Kozieja |
III |
miejski |
III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Na wiosennej łące’’ |
Beata Zelik |
40. |
Aleksandra Kurda |
II |
miejski |
wyróżnienie w miejskim konkursie plastyczno – literackim „Moja Rodzina" |
Anna Tymuła |
41. |
Zofia Mierzwa |
III |
miejski |
II miejsce zespołowo w Festiwalu Piosenki Ekologicznej |
Beata Zelik |
42. |
Wioleta Kozieja |
III |
miejski |
II miejsce zespołowo w Festiwalu Piosenki Ekologicznej |
Beata Zelik |
43. |
Klaudia Motyka |
VI |
miejski |
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Życie bajką pisane”, |
Krystyna Mantchoff |