• 2013/2014

• Karol Kurda (kl. VI) - III miejsce w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
          • Aleksandra Jabłońska  (kl. III)- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Julian Tuwim - czarodziej słowa"
          • Filip Osowski  (kl. III)- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Julian Tuwim - czarodziej słowa"
          • Jakub Grzywacz  (kl. IV) - III miejsce w Miejskim Konkursie Multimedialnym „Kopalnia Machów dawniej i dziś”.
          • Natalia Szkutnik  (kl. VI) -  wyróżnienie w Miejskim Konkursie Multimedialnym „Kopalnia Machów dawniej i dziś”.
          • Justyna Cieślak (kl. VI) - I miejsce w szkolnym konkursie "Choinka matematyczna"
          • Katarzyna Słoma (kl. VI) - II miejsce w szkolnym konkursie "Choinka matematyczna"
          • Martyna Kokoszka (kl. V) - III miejsce w szkolnym konkursie "Choinka matematyczna"
          • Kornelia Żarów  (kl. IV) -  drużynowo II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
          • Piotr Kozieja (kl. IV) -drużynowo II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
          • Jakub Węgiel (kl. IV) – drużynowo II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
          • Julia Gronek (kl. II) - drużynowo miejsce III w VIII  Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego  „ Bezpieczna droga do szkoły”
          • Wojciech Kozieja (kl. II)  - drużynowo miejsce III  w VIII  Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego  „ Bezpieczna droga do szkoły”
          • Dawid Węgiel (kl. III) - drużynowo miejsce III w VIII  Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego  „ Bezpieczna droga do szkoły”
          • Błażej Kruk (kl. III) - drużynowo miejsce III w VIII  Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego  „ Bezpieczna droga do szkoły”
          • Zosia Mierzwa (kl. II)  - I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Baśnie kredką i farbą malowane",
          • Ignacy Czech (kl. III) - III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Baśnie kredką i farbą malowane",
          • Karol Kurda  (kl. VI) -  I miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
          • Bartłomiej Komada  (kl. VI) – IV miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
          • Zofia Mierzwa (kl. II)  - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Kornelia Rzeszowiak (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Dominika Kopeć  (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Wioleta Kozieja (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Kacper Badawika  (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Karol Lis (kl. II)  – wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Wojtek Kozieja (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Regionalne Centrum Promocji Obszaru 2000
          • Zofia Mierzwa  (kl. II) -  otrzymała wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Owoce i mleko dobry wpływ na zdrowie mają".
          • Aleksandra Światowiec (kl. V)– I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wieś dawniej i dziś"
          • Kornelia Rzeszowiak (kl. II) –wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wieś dawniej i dziś"
          • Paulina Warzycka  (kl. III)  -  wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wieś dawniej i dziś"
          • Aleksandra Kurda  (kl. I) – wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wieś dawniej i dziś"